DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Lady Gaga dhe Michael Polansky drejt zyrtarizmit të lidhjes së tyre?

Shpërndaje

Një burim ekskluziv ka zbuluar për ‘Entertainment Tongiht’ se Lady Gaga dhe Michael Polansky janë shumë të dashuruar dhe po jetojnë një nga periudhat më të bukura me njëri-tjetrin.

Dyshja zgjodhi që të shfaqej së bashku në inagurimin e Presidentit Joe Biden, momente që nuk u shpëtuan as syrit të paparacëve.

Sipas miqve pranë çiftit, ata po e shijojnë momentin dhe nuk janë duke planifikuar që ta çojnë në një nivel tjetër lidhjen e tyre, edhe pse në media është aluduar për një fëjesë apo martesë të mundshme.

Lady Gaga është e fokusar së fundmi tek karriera e saj.

Albumi i  saj i ri, i pagëzuar me emrin  “Chromatica”  përmban 16 këngë, mes tyre edhe këngën ‘’ Stupid Love” doli në maj të vitit të kaluar.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Ky ishte albumi i gjashtë i këngëtares, i cili nuk erdhi solo, por edhe me bashkëpunime me emra të rëndësishëm të muzikës si:  Ariana Grande, Elton John dhe Blackpink.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *