DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

FENDI lancon koleksionin e ri haute couture

Shpërndaje

Aktorja Demi Moore hapi siparin e prezantimit virtual të Fendi gjatë shfaqjeve couture në Javën e Modës në Paris.

58-vjeçarja, e njohur edhe për stilin e saj të veçantë, u vesh me një kostum mëndafshi të zi, vathë të mëdhenj dhe çantë të zezë. Ajo më vonë shkroi në Instagram se ky moment ishte si “përmbushjen e një ëndrre adoleshence”.

FENDI lancon koleksionin e ri haute couture 1Përveç Demi Moore për FEND-in sfiluan edhe emra të mëdhenj të skenës si: Bella Hadid dhe Cara Delevingne. Supermodelet ikonike të viteve ’90 Kate Moss, Naomi Campbell dhe Christy Turlington gjithashtu u shfaqën, ndërsa vajza 18-vjeçare e Moss – Lila Grace ishte një tjetër surprizë në formacionin e mbushur me disa nga ikonat e sfilatave të modës.

 

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *