DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Testamenti i Kobe-t/ Vanessa Bryant ‘’përplaset’’ në gjykatë me nënën

Shpërndaje

Gruaje e Kobe Bryant nuk ”fal” askënd kur vjen puna tek paratë. Vanessa ka reaguar pas publikimit të një lajmi nga revista ‘’People’’ e cila thoshte se Kobe kishte ndryshuar testamentin e tij muajin e fundit, para se të vdiste dhe në të kishte dhurata (në forma pensionesh apo shuma parash) për të gjithë njerëzit etj. të afërt.

Vanesa është shprehur se lajmi të cilin i referohej revistës ‘’People’’ nuk kishte asnjë lidhje me të.

Nuk ka kaluar shumë që nga koha kur debati me nënën e saj u bë publik. Nëna e saj pretendonte se Kobe i kishte premtuar t`i jepte një pension të përjetshëm, të cilin Vanessa ia ndërpreu pas vdekjes së tij.

Debati mes të dyjave u bë publik dhe ligjor.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *