DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Elvana Gjata feston ditëlindjen, del videoja e veçantë nga prindërit

Shpërndaje

Një nga këngëtaret më të pëlqyera në mbarë trojet shqiptare, Ellvana Gjata feston sot ditëlindjen e saj të 34-të.

Pavarësisht se vitet kalojnë ajo vazhdon të mbetet po e njëjta vajzë e bukur dhe plot energji pozitive siç ka qenë në fillimet e debutimeve të saj të para në skenë.

Rruga e saj artistike ka filluar që fëmijë, me debutimet e saj të para në pallatin e pionierëve. Që në pjesëmarrjen e saj të parë, në Festivalin e Zërave të Rinj, vlerësohet me çmimin e tretë, me këngën “Të këndojmë së bashku”. Ky çmim e inkurajoi edhe më tej në rrugën e saj të saponisur.

Në këtë ditë të veçantë ajo ka marr urime nga miq dhe fansa, ndërsa në profilin e saj në Instagram ka publikuar një video të veçantë urimi nga prindërit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *