DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

9 ide si të vishni një triko me thurje

Shpërndaje

Pavarësisht nga sezoni, bluzet me thurje janë perfekte  për tu veshura si në mëngjeset e ftohta të pranverës, në netët e verës me fllad dhe më pas përsëri gjatë sezonit vjeshtë-dimër poshtë palltos apo xhupit. Për njerëzit që punojnë në zyrë, kondicioneri është armiku numër një, kështu që juve ju duhet gjithmonë të mbani një triko krahëve për tu mbështjellë.

Fotogaleria e mëposhtme nga ”Marie Claire” ju sjell disa ide kombinimesh të trikove me thurje të cilën mund ta vishni në sezone të ndryshme.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *