DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Gigi Hadid në kopertinën e revistës VOUGUE flet për jetën e re përtej modelingut

Shpërndaje

Gigi Hadid ka pozuar për kopertinën e revistës prestigjioze “Vogue”; një rrëfim emocionues dhe detajist për Khai-n dhe jetën e saj të re si nënë.

Në një intervistë si kurrë më parë, Hadid tregoi se vajza e saj erdhi në jetë në mënyrë natyrale dhe në shtëpi pranë familjareve të saj të dashur, në një lindje që zgjati 14 orë .

Gigi Hadid në kopertinën e revistës VOUGUE flet për jetën e re përtej modelingut 1“Erdhi një moment kur po mendoja se lindja me epidural do të ishte më e thjeshtë. Por doktoresha më pa dhe më tha: “Ti po ja del. Asgjë nuk do të të ndihmojë. Je sikur në një shtrat spitali”, tregoi Gigi.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

“Nuk e ndjeva aspak kur ajo doli. Isha shumë e lodhur. Vetëm ngrita kokën dhe pashë Zayn duke e mbajtur në krahë. Ishte e mrekullueshme”-ka rrëfyer ndër të tjera 25-vjeçarja.

Supermodelja e ka publikuar kopertinën në faqen e saj në Instagram, ku ndër të tjera shkruan: ‘’Kush do të mendonte se do t’i ushqeja vajzës sime mëngjesin, ndërsa ndajmë kopertinën time të parë për revistën VOGUE ? Jam e emocionuar dhe njëkohësisht e nderuar që bëj hapin tim të parë profesional, në këtë kapitull të ri timin si grua ,me këtë ëndërr të realizuar! ‘’

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *