DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Fitoi çmimin ndërkombëtar/ Jonida Vokshi më krenare se kurrë për të shoqin

Shpërndaje

Me anë të një psotimi në Instagram, Jonida Vokshi ka treguar se është mëse krenare për bashkëshortin e saj, Besnik Krapi . Filmi i tij ‘Looking for Venera’ është vlerësuar me çmimin e rëndësishëm “Special Jury” në “International Film Festival Rotterdam 2021”.

“Në kërkim të Venerës”, është një film i metrazhit të gjatë i regjisores Norika Sefa .

‘’Jam shumë e lumtur për ty shpirt. Mos u ndalshin më çmimet tani! Urime të gjithë ekipit.” – ka shkruar Vokshi.

Kujtojmë që Jonida dhe Besniku prej muajsh po shijojnë periudhën më të ëmbël të jetës së tyre pas ardhjes në jetë të vogëlushes Emi.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *