DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Laura Pausini na njeh me portretin e ëmbël familjar me foto nga ditëlindja e vajzës

Shpërndaje

Vajza e këngëtares italiane Laura Pausini dhe muzikantit Paolo Carta festoi sot ditëlindjen e saj të 8-të. Laura postoi një album fotosh nga festa bashkë me një shënim personal me urimin e ndjerë për vite të gjata dhe të lumtura.

Laura Pausini na njeh me portretin e ëmbël familjar me foto nga ditëlindja e vajzës 1“8 vite me ty Paola. Në jetën reale nuk ekziston shkopi magjik i Harry Potter, por ti mos ki frikë kurrë. Rritu kështu siç ke bërë deri tani: e lumtur, kurioze, e kujdesshme dhe e sjellshme… je ti ajo që do vendosësh nëse do e bësh jetën tënde speciale apo jo. Ne do jemi gjithmonë krah teje për të të shoqëruar dhe për të të mbështetur, gjithmonë. Gëzuar ditëlindjen luleshtrydhja jonë e vogël! Mami dhe babi”. – ka shkruar këngëtarja e njohur italiane.

Laura Pausini na njeh me portretin e ëmbël familjar me foto nga ditëlindja e vajzës 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *