DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Vjeshtë 2021/ Dior prezanton koleksionin për burra

Shpërndaje

Kim Jones ka  treguar se pasqyron finesën e teknikave të modës së lartë dhe tekstileve mbi veshjet e meshkujve Christian Dior që kur ai mbërriti në shtëpinë e modës në vitin 2018.

I gjithë  koleksioni i Dior për burra përmban veshje me ngjyra të gëzueshme. Dior ia ka dal të kombinojë në këtë koleksion veshjet e rastësishme të veshura në rrugë me ato luksozet.

Kudo që shkon Jones për frymëzim – ai kurrë nuk largohet nga trashëgimia dhe tradita e Christian Dior. Koleksionet e Dior sikundër shprehet ‘’Vogue’’ bazohen në atë që burrat do të dëshirojnë të veshin vërtet.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *