DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jennifer Lopez pozon për kopertinën e revistës ‘’Allure’’

Shpërndaje

Jennifer Lopez vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Pasi mahniti gjithë dashamirësit e muzikës së saj me performancën në inagurimin e presidentit Joe Biden, ylli i showbizit na ka surprizuar sërish teksa ka pozuar për kopertinën e revistës  “Allure”., një nga revistat më prestigjioze të modës dhe bukurisë në Amerikë.

Në rrëfimin për revistën e mirënjohur J.Lo  ka folur edhe për shtyrjen e martesës, të cilën e kishte planifikuar që në vitin e kaluar me të fejuarin, Alex Rodriguez.

“Ndoshta nuk ishte koha e duhur që të martoheshim, gjithçka ka kohën e vet”, është shprehur ajo.

51-vjeçarja e cila është më në formë se kurrë shprehet e lumtur që po shijon karrierën, dashurinë dhe familjen.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *