DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kate dhe Princi William po përgatiten për t’u bërë prindër për herë të katërt

Shpërndaje

Mediat britanike shkruajnë se familja mbretërore po përgatitet të shtohet. Kate dhe Princi William, prindër të George, Charlotte dhe Louis po bëjnë planet për fëmijën e tyre të katërt.

“Kate e kishte ndër mend që përpara pandemisë, por tani që ka dritë në fund të tunelit me gjetjen e vaksinës dhe Princi George e Princesha Charlotte do rikthehen në shkollë në muajin prill, Kate ndihet gati”, tha burimi.

“I mori pak kohë të bindte Williamin. Ai mendon se tre fëmijë mjaftojnë. Por dëshira e Kate për të patur katër fëmijë, bëri që edhe ai ta pëlqejë si ide sepse i pëlqen familja e madhe”, tha burimi.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *