DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Adrola Dushi humb personin e shtrenjtë të familjes

Shpërndaje

Dita e djeshme ka qenë një ditë e hidhur për modelen Adrola Dushi, e cila ka humbur një person të shtrenjtë të familjes, pasi gjyshja e saj është ndarë nga jeta.

Me amë të  një postimi në rrjetet sociale, Adrola i ka dedikuar disa fjalë personit të shtrenjtë të familjes.

“E di që kam qenë çdo natë pjesë e lutjeve të tua, por sot më theve zemrën. Pusho në paqe! Do shihemi sërish gjyshe!”- shkruan ajo.

Aktualisht Adrola ndodhet në Shtetet e Bashkuara, për të vazhduar jetën me të birin, Troin dhe për të ndjekur karrierën si modele.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *