DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa publikon këngën e re duke na sjellë nostalgjinë e Titanikut në klip

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re “We’re good”. Videoklipi i lancuar së bashku me këngën duket si një vizualizim i historisë klasike të Titanikut.

“Videoja muzikore është e disponueshme tani! Faleminderit të gjithëve që kanë punuar kaq shumë për ta sjellë në jetë këtë video”, shkroi Dua në Instagram pas publikimit të këngës.

Artistja shqiptare gjithashtu ka njoftuar se ka dalë në shitje versioni i ri i albumit të saj “Future Nostalgia”, i titulluar “The Moonlight edition”.

Kënga është bashkë-kompozuar nga Emily Warren, Scott Harris, dhe Sylvester Willy Sivertsen dhe vet këngëtarja.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *