DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

‘’Bebi nr.2 po vjen’’ – Kledi Kadiu jep lajmin e ëmbël

Shpërndaje

Balerini i i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare Kledi Kadiu do të bëhet baba për herë të dytë.

Partnerja e tij Charlotte është në pritje të ëmbël të fëmijës së dytë dhe lajmin e bukur e kanë dhënë vetë çifti në rrjetet sociale.

Kledi dhe Charlotte kanë ndarë foto të ekos së bebushit në bark, duke zbuluar se do të vijë në jetë në muajin gusht, por pa zbuluar gjininë.

“Familja jonë do zgjerohet. Në gusht do vij një gëzim i ri. Jemi jashtëzakonisht të lumtur.❤️”- shkroi Kledi në llogarinë e tij.

Charlotte dhe Kledi janë prindër të një vajzë që quhet Lea. Ata i thanë ‘’PO’’ njëri-tjetrit në një ceremoni madhështore rreth tre vite më parë.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *