DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bella Hadid pozon për revistën ‘’Vogue’’

Shpërndaje

Bella Hadid është padyshim një nga modelet më të popullarizuara dhe më të paguara në të gjithë botën.

Së fundmi supermodelja ka debutuar me një stil të ri të flokëve, teksa realizoi një fotosesion për revistën prestigjioze ‘Vogue’  për Spanjën.

Ka qenë vetë Bella e cila i ka bërë publike imazhet në mediat sociale, të cilat u komentuan pozitivisht nga fansat dhe dashamirësit e supermodeles.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vogue España (@voguespain)

Puna në botën e botën e modelingut është mjaft e ngarkuar për Bella Hadid, e cila vazhdimisht edhe gjatë 2020 ka qenë tejet aktive, përsos sfidës së madhe që gjendet industria e modelingut dhe modës për shkak të pandemisë së Covid-19.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *