DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Edhe Kajan iu gëzua borës së parë në kryeqytet

Shpërndaje

Tirana u zgjua këtë të diel si rrallëherë  e mbuluar nga petku i dëborës. Shumë njerëz e shfrytëzuan ditën e pushimit duke iu gëzuar dëborës dhe atmosferës pozitive që ajo solli duke i dhënë një pamje krejt ndryshe kryeqytetit.

Ndërsa rrjetet sociale u pushtuan nga fotot e shumta të VIP-ave dhe jo vetëm ditët e para të javës , mami Ajola vetëm sot na dhuroi një pamje të të birit Kajan.

Bashkëshortja e kryebashkiakut ndau me miqtë dhe dashamirësit në  mediat sociale një fotografi të vogëlushit Kajan duke shijuar bardhësinë e borës.

 

Edhe Kajan iu gëzua borës së parë në kryeqytet 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *