DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion

8 trendet e çantave të sezonit të vjeshtës

Shpërndaje

Përveç takave të larta dhe veshjeve elegante tipike të mbremjes; çantat e krahut kanë qenë një nga artikujt më të lënë pas dore në dollapët tanë gjatë këtij viti. Me më pak mundësi për tu veshur me aksesorë të modës dhe, natyrisht, jo aq shumë vende e evente për të shkuar, ju me siguri keni vendosur të përdorni  gjate muajve te pandemise një çantë të vogël praktike që nuk e hiqnit nga krahu

Me çlirimin e kufizimeve dhe ngrohjen e motit, normalizimi është shpresa për të ardhmen tonë të afërt. Trendet e çantave të vjeshtës 2021 janë të vogla, komode dhe plot ngjyra.

Nëse të blini për një çantë të re dore këtë sezon, bëjeni atë duke zgjedhur një nga këto tetë trendet vjeshtore qe na propozon ”Vogue”

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *