DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Veshjet prej lëkure, ja si ta kombinoni trendin e momentit

Shpërndaje

Veshjet prej lëkure do të vazhdojnë të jenë në trend këtë sezon. Lëkura mund të jetë në ngjyra të ndryshme, ose edhe me dizajnë dhe do të shihet kudo, në pantallona, fustan apo edhe funde. Një veshje lëkure kërkon edhe një kombinim specifik.
Fotogaleria e mëposhtme ju jep disa ide të shkëlqyeshme për stilizimin e kësaj pjese atraktive.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *