DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

Ngjyrat më trendi të flokëve për pranverën 2021

Shpërndaje

 

Pranvera është koha më e mirë për të ndërruar ngjyrën e flokëve. Në momentin e parë që ndryshon moti ju duhet të rifreskoni ngjyrën tuaj të flokëve dhe të provoni diçka të re. Dhe nuk janë vetëm ngjyrat klasike të çelëta që janë të këshillueshme për dimrin. Bjondet e ndritshme, nuanca e rozës apo edhe  bjondet e arta janë po ashtu një trend i sezonit.

Më poshtë gjeni ngjyrat e flokëve trendi për sezonin pranverë-verë frymëzuar nga të famshmit.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *