DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Edhe Dua Lipa pjesë e fushatës së ‘Versace’

Shpërndaje

Së bashku me Hailey Bieber dhe Kendall Jenner, edhe Dua Lipa është bërë pjesë e fushatës publicitare te koleksionit të ri të markës ‘Versace’.

Së fundmi, ylli i muzikës ka shpërndarë me fansat e saj fotografi, në të cilat shihet e veshur me markën e njohur ‘Versace’.

Çanta e lëkurës dhe aksesorët e tjerë e bëjnë yllin e muzikës  të duket plot stil. “Vajza Versace”, – ka shkruar Dua në mbishkrimin e fotografisë.

Dua Lipa është duke shijuar sukseset e këngës së fundit, “We’re Good ‘’ e cila në YouTube ka arritur mbi 17 milionë shikime.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *