DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pos Samantha-s, ja kush nuk do të jetë më pjesë e episodeve të reja të “Sex and the City”

Shpërndaje

Në vazhdimin e serialit të popullarizuar, “Sex and the City”, përveç Samantha Jones (të cilën e ka portretizuar Kim Cattral), do të mungojë edhe Mr. Big (që e ka luajtur Chris Noth).

Mr. Big ka qenë karakteri, në të cilin ishte e dashuruar protagonistja kryesore Carrie Bradshaw (të cilën e ka luajtur Sarah Jessica Parker).

Po ashtu, nuk dihet nëse do të paraqitet në serial edhe David Eigenberg (që e ka luajtur burrin e Miranda Hobbes). Në rolet kryesore do të mbesin Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes) dhe Kristin Davis (Charlotte York Goldenblatt).

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *