DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Në pritje të fëmijës së dytë, Meghan Markle shfaqet për herë të parë në publik

Shpërndaje

Për herë të parë, pasi bëri publike lajmin se ishte në pritje të ëmbël Meghan Markle është shfaqur në publik. Ajo dhe Harry mbajtën një fjalim të shkurtër në një video për ‘Spotify’ që promovon podcast-in e tyre “Archewell Audio” dhe të gjithë sytë ishin tek Meghan e cila kishte marr nurin tipik të shtatzënisë dhe dukej shumë e lumtur.

“Harry dhe Meghan gjithmonë kanë dashur disa fëmijë, një vëlla ose motër për Archie. Ata janë duke planifikuar me entuziazëm ardhjen në jetë të bebit. Është një ëndërr e bërë realitet. Foshnja do të vijë në fund të pranverës”- tha një burim për Us Weekly.

Lajmin e gëzueshëm të  të bërit prind për herë të dytë Megan dhe Harry e publikuan në Ditën e Shën Valentinit.

Meghan dhe Harry, zyrtarisht hoqën dorë nga rolet e tyre si mbretërorë vitin e shkuar. Dëshira e tyre për të pasur një jetë normale familjare luajti rol të madh në vendimin e tyre.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *