DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion Uncategorized

Disa nga veshjet më të mira të London Fashion Week 2021

Shpërndaje

Kryeqyteti britanik është pushtuar këto ditë nga ngjyrat dhe stili i koleksioneve të vjeshtë-dimër 2021. Disenjatorët dhe shtëpitë më të njohura të modës kanë prezantuar koleksionet e tyre që do të jenë trende të padiskutueshme të këtij viti dhe  jo vetëm.

Megjithë pengesat e diktuara nga situata e pandemisë në shkallë globale, shfaqja e zakonshme e krijimtarisë dhe inovacionit në fushën e modës, nuk ka munguar.

Nga  “Belstaff” tek Emilia Wickstead, Erdem, “Burberry”, Simone Rocha, Victoria Beckham apo Vivienne Westwood  fotogaleria e mëposhtme ju sjell disa nga kreacionet më të bukura të “Vjeshtë-Dimër 2021”.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *