DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bebe Rexha paralajmëron fansat se kënga e saj e re vjen më 5 mars

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha  nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka bërë me dije se kur do të lancohet kënga e saj më e re.

Artistja me famë botërore ka njoftuar se projekti i saj i fundit muzikor do të publikohet më 5 mars, por nuk ka dhënë detaje në lidhje me titullin apo fabulën e këngës.

Imazhet e publikuara në rrjetet sociale kanë bërë fansat të mendojnë se behët fjalë për një këngë ritmike dhe elektrizuese.

Kujtojmë këtu se kënga e fundit që Bebe ka sjellë për fansat e saj ishte “Baby I’m Jealous” një bashkëpunim me reperen Doja Cat.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *