DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Xhaketat pranverore që duhet t’i keni në garderobën tuaj

Shpërndaje

Pranvera është stina e të papriturave. Mund të bjerë shumë mirë shi, dëborë dhe / ose lagështirë midis marsit dhe majit, por ka disa ditë kur dielli shkëlqen dhe ju mund të keni shumë vapë për shkak të asaj që mbartni veshur. Për këto arsye, ka me të vërtetë shumë faktorë për t’u marrë parasysh ndërsa mendoni për garderobën tuaj pranverore, por shtimi i një xhakete të re në veshjen tuaj mund të jetë zgjidhja e të gjithave.

Në vend që të vishni të njëjtin stil të xhaketës së vjetër që keni pasur përgjithmonë, provoni disa nga këto ide që do të shtojnë një dozë ngjyra në veshjet tuaja të motit të ngrohtë. Përdorni sezonin e ri pse jo si një justifikim për të eksperimentuar me shtresa dhe hije të ndritshme dhe të guximshme.

Fotogaleria e mëposhtme ju sjell 20 xhaketat më të mira të pranverës.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *