DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa pjesë e ‘PlayStation’ dhe fushatës kundër racizmit

Shpërndaje

Dua Lipa është zgjedhur një nga karakteret e video-lojës sportive “PlayStation” të EA Sports.

Këngëtarja shqiptare radhitet përkrah emrave të njohure si: Winnie Harlo, Lewsi Hamilton e Anthony Joshua, të cilët në fanellat e tyre kanë të njëjtin mesazh sensibilizues kundër racizmit me mbishkrimin “Nuk ka vend për racizëm askund”.

Loja e EA Sports është e disponueshme vetëm për PlayStation 4 dhe Playstation 5.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *