DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Një mama si Emily Ratajkowski, modelja pozon e zhveshur në muajin e fundit të shtatzënisë

Shpërndaje

Emily Ratajkoëski  vazhdon të shfaqet elegante dhe me stil , pa e humbur zakonin e të treguarit të trupit të saj, edhe pse tani është i kalitur nga format e ëmbla dhe të rrumbullakosura të shtatzënisë.

Në muajin e fundit të shtatzënisë, modelja bukuroshe ka pozuar e zhveshur plotësisht.

“Jemi vetëm unë dhe Renell Medrano në shtëpi në Nju Jork”, ka shkruar Emily Ratajkowksi në Instragram.

Modelja nuk ka zbuluar akoma asgjë përsa i përket gjinisë së fëmijës, ndërkohë që pritet që të bëhet nënë në fund të marsit. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe nuk ngurron t’i tregojë botës se si po shkon shtatzënia e saj.

Kohët e fundit modelja është fotografuar shpeshherë duke shëtitur në Nju Jork. Emily Ratajkowski shokoi fansat kur u martua me Sebastian Bear-McClard në shkurt të 2018-s, vetëm dy muaj pasi ishin lidhur.

Një mama si Emily Ratajkowski, modelja pozon e zhveshur në muajin e fundit të shtatzënisë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *