DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas afro 6 muajsh, Rita Ora dhe Romain Gavras i japin fund romancës së tyre

Shpërndaje

Romanca e bukur e Rita Orës me regjisorin Romain Gavras ka paërfunduar. Çifti u fotografuan në Londër së bashku muaj më parë në krahët e njëri-tjetrit , ndërsa fotot nga udhëtimet në Ibiza e konfirmuan edhe më shumë lidhjen e tyre. Madje në atë kohë paparacëve nuk u shpëtoi nga syri as unaza me diamant që mbante Rita në dorë.

Por së fundmi mediat raportojnë se 29-vjeçarja dhe regjisori janë ndarë dhe shkak për këtë kanë qenë edhe angazhimet të tyre profesionale dhe pamundësisa për të ndenjur bashkë.

“Rita dhe Romain u ndanë muaj më parë për shkak të vështirësive në angazhimet e tyre përkatëse të punës. Ata kanë mbetur miq të ngushtë.”, tha përfaqësuesi i tij për “Daily Mail” ndërkohë që një tjetër burim pranë Ritës shtoi se ata u përpoqën ta bënin lidhjen të funksiononte, por kjo përpjekje shkoi kot’’

 

Pas afro 6 muajsh, Rita Ora dhe Romain Gavras i japin fund romancës së tyre 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *