DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pritja mori fund sot, Bebe Rexha prezanton projektin e ri muzikor

Shpërndaje

Ashtu sikundër kishte paralajmëruar Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të titulluar “Sakrifice”. Kënga e cila vjen e shoqëruar edhe me videoklip është një kompozim i vetë këngëtares dhe është pjesë e albumit të saj më të ri, që pritet të dalë në treg shpejt.

Në videoklip Rexha shfaqet mjaft atraktive dhe provokuese. Viti që lamë pas, megjithëse një vit i vështirë pandemik ka rezultuar i suksesshëm për këngëtaren me origjinë shqiptare.

Ajo ishte pjesë e renditjes së këngëtareve më të dëgjuar të ‘’Spotify’’ , pasi këngët e saj ishin dëgjuar më shumë se 1 miliard herë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *