DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Tri ditë pas deklaratave tronditëse të Megan-it dhe Harry-t, reagon për herë të parë Mbretëresha Elisabeth

Shpërndaje

Mbretëresha Elisabeth ka reaguar për herë të parë  me anë të një deklarate zyrtare pas intervistës së bujshme të bërë nga princi Haryy dhe bashkëshortja Meghan, ku kjo e fundit deklaroi se ishte ndjerë e braktisur nga familja mbretërore, aq sa kishte tentuar edhe vetëvrasjen. Ajo tha madje se Familja Mbretërore ishte e shqetësuar për ngjyrën e lëkurës së Archie.

“E gjithë familja është e trishtuar të mësojë sesa sfiduese kanë qenë vitet e fundit për Meghan dhe Harry. Çështjet e ngritura, veçanërisht ajo e racizmit, janë shqetësuese. Ato do të merren shumë seriozisht dhe do të adresohen nga familja privatisht. Harry, Meghan dhe Archie do të kenë gjithmonë dashurinë e anëtarëve të familjes mbretërore”. – shkruhet në deklaratë.

Tri ditë pas deklaratave tronditëse të Megan-it dhe Harry-t, reagon për herë të parë Mbretëresha Elisabeth 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *