DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion

Dior sjell koleksionin Vjeshtë- Dimër 2021

Shpërndaje

“Bukuria shqetësuese” titullohet koleksioni i fundit i Christian Dior, një koleksion ku bashkohet arti dhe stili, eleganca dhe misteri.

Koreografuar nga Sharon Eyal, filmi përshkruan botën e përrallave të Maria Grazia Chiuri. Jo rastësisht ky koleksion vjen në Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

Më poshtë gjeni veshjet më të bukura nga koleksioni mahnitës i mbushur plot me art:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *