DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Frymëzim nga Parisi, si të visheni me elegancë këtë pranverë

Shpërndaje

Çdo sezon karakterizohet nga trende të reja, dhe nëse disa prej tyre veniten po brenda atij sezoni, shumë tendenca të tjera i mbijetojnë kohës.  Megjithatë prurjet e reja të pranverës 2021 nuk janë nga ato trende që dalin menjëherë nga moda, ndaj bëni mirë të përqafoni ato të cilat ju përfaqësojnë më së miri.

Trendet e pranverës 2021 janë të shumta, ku predominon një shumëllojshmëri ngjyrash, dizenjosh, stampimesh etj. Nga ngjyrat neone tek fustanet e lirshëm fotogaleria e mëposhtme ju sjell disa nga kombinimet me trendi e frymëzuese të pranverës.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *