DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Divorci Kardashian – West/ Kim bën festë, Kanye i mërzitur për ndarjen

Shpërndaje

Kim dhe Kanye i dhanë fund martesës së tyre pak javë më parë. Ndonëse divorci mes tyre ishte në dukje  miqësor e me marrëveshje për shkak edhe të fëmijëve, çifti duket se nuk ka edhe aq marrëdhënie miqësore mes njëri-tjetrit.

Por mediat e huaja raportojnë se Kanye është ai i cili po e përjeton më keq ndarjen. Sipas mediave Kim nuk qëndron në shtëpi kur Kanye shkon për të parë fëmijët, sa herë është dita e vizitave.

Ndryshe nga Kanye, Kim duket se e ka marrë pak më lehtë ndarjen. Ylli televiziv jo vetëm që shkoi me pushime dhe më pas publikoi fotografi duke u argëtuar me mikeshat dhe fëmijët e saj. Mbrëmjen e djeshme ajo ka organizuar një “Pizza party” duke publikuar foto e duke treguar se janë shumë të lumtur pavarësisht ngjarjeve të fundit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *