DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Veshjet më të bukura në ‘Grammy 2021’

Shpërndaje

Në edicionin e 63-të të “Grammy Awards” 2021 edhe pse u mbajt në platformat dixhitale, nuk munguan shfaqjet e stilit dhe paraqitjet glamuroze.

Ngjyra të ndryshme, dizajne të veshjeve interesante dhe stil të flokëve hera-herës edhe të çuditshëm, janë vetëm disa nga veçoritë e paraqitjes së yjeve të showbizit. Fotogaleria e mëposhtme ju sjell disa nga paraqitjet më të mira:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *