DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Të gjitha dukjet e Dua Lipës në ‘Gramy Awards’

Shpërndaje

Veshjet e Dua Lipës në ceremoninë e Grammy u pëlqyen shumë nga të gjithë.

Fustani në ngjyrën rozë të çelur , krijim i Versace sipas këngëtares ka një kuptim simbolik për të.

“Ky është një fustan Versace i bërë për këtë rast. Fluturat kanë patur shumë kuptim për mua këtë vit dhe në fakt, kanë shumë domethënie edhe për Versace-n. Prandaj, m’u duk interesante të bashkoheshim dhe të bënim diçka të lezetshme”,  u shpreh Dua.

Dua Lipa attends the #Grammys wearing a custom-made #AtelierVersace column dress entirely covered in crystal mesh. The…

Posted by Versace on Monday, March 15, 2021

Dua Lipa në ‘Grammy’ shkëlqeu edhe me performancën e saj.

 

 

Dua Lipa performs at the #GRAMMYs in a bespoke #AtelierVersace look. Entirely covered in Swarovski crystals, the…

Posted by Versace on Monday, March 15, 2021

Ajo u shfaq me një fustan glamuroz ngjyrë rozë, para se të shoqërohej në skenë nga reperi DaBaby për interpretimin e hitit “Levitating”.

 

🎀✨🎀✨🎀 ~ pre stage with Lauren Leekley ~ 🎀✨🎀✨🎀

Posted by Dua Lipa on Monday, March 15, 2021

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *