DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pritja e ëmbël mori fund, Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë

Shpërndaje

 

Pritjes së ëmbël të Afërdita Dreshajt i ka ardhur fundi. Ajo dhe bashkëshorti Jakub Kindl mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë që është një djalë.

Lajmin e bukur e ka ndarë me ndjekësit e saj vetë Aferdita ku nëpërmjet një foto familjare rrëfen emocionet e të bërit prindër për herë të parë.

“Nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”; shkruan modelja shqiptare përbri postimit.

Ditë më parë teksa i përgjigjej pyetjeve të fansave supermodelja zbuloi se ka vendosur ta ushqejë me gji bebin e saj dhe se do t’i ruajë qelizat staminale të tij.

 

Pritja e ëmbël mori fund, Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *