DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

12 kombinime për t’u dukur CHIC me atlete këtë pranverë

Shpërndaje

Teksa edhe karantina e ka diktuar në njëfarë mënyre stilin e rehatshëm dhe komod të veshjes, atletet janë ndër aksesorët më të kërkuar dhe klikuar në të gjitha dyqanet online. Edhe për këtë pranverë atletet do të jenë në modë. Ju mund ta kombinoni veshjen tuaj me atlete të bardha ose me ngjyra dhe dizenjo dhe të dukeni kaq chic dhe trendi. Fotogaleria e mëposhtme ju frymëzon dhe ju sjell ndërmend disa nga kombinimet më të bukura me atlete për stinën që sapo ka nisur që do ju lexojnë qartë stilin tuaj tejet elegantë dhe unik.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *