DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Chiara Ferragni dhe Fedez prindër për herë të dytë, vjen në jetë Vittoria

Shpërndaje

Blogerja  dhe sipërmarrësja e famshme italiane Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj Fedez janë bërë prindër për herë të dytë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë mëngjesin e sotëm . Vetë Chiara ka publikuar një fotografi me të voglën e saj në Instagram, ku ka treguar edhe se çifti ka zgjedhur ta pagëzojë vogëlushen me emrin Vittoria.

‘’23 Mars 2021, Fitorja jonë’’ – shkruan blogerja në Instagramin e saj. Çifti janë prindër edhe të një djali me emrin Leo.

Në komentet e shumta që Chiara ka marr, shihet edhe ai i artistes shqiptare me famë botërore Dua Lipa ‘’ Urime, jam e lumtur për ju të dy’’- shkruan Dua.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *