DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Future Nostalgia” renditet në vendin e tretë në Billboard 200

Shpërndaje

“Future Nostalgia”, albumi i Dua Lipës i cili u lancua rreth një vit më parë është renditur i treti në Billboard 200 dhe po vazhdon të jetë  në vend të parë për pesë javë radhazi në platformën e njohur muzikore, Spotify.

“Future Nostalgia është renditur i treti në tabelën e Billboard 200. Është mirë të dihet se gjithmonë ka vend për rritje. Mirënjohëse për çdo përvojë që ky album më ka sjell këtë vit, mirënjohëse që po ju bën akoma të kërceni. Më vjen të qaj… Java e pestë radhazi si numri një në Spotify. Çfarë po ndodhë?”, ka shkruar Lipa në njoftimin e bërë në Instagram.

Dua ndër të tjera ka njoftuar se është duke bashkëpunuar sërish me markën ‘YSL Beauty’.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *