DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kris Jenner gati të lancojë markën e saj të bukurisë

Shpërndaje

Mediat amerikane shkruajnë se një markë e re bukurie është gati të lindë. Këtë herë bëhet fjalë për markën e bukurisë që do të lancojë Kris Jenner. WWD raporton se Jenner paraqiti dokumente për të marrë markën tregtare për “Kris Jenner Beauty”, “Kris Jenner Skin” dhe “Kris Jenner Skin Care” në 10 Shkurt, sipas dokumenteve të paraqitura në Zyrën e Patentave dhe Markave të Tregut të SHBA.

Përsos lajmeve dhe reagimeve në rrjet, Kris Jenner ende nuk e konfirmuar nëse është duke punuar për të lancuar markën e bukurisë.

Tregu për markat e famshme të bukurisë është zgjeruar me shpejtësi kohët e fundit. Vetëm dy muajt e fundit kemi dëgjuar thashetheme, njoftime ose lansime të markave nga Halsey, Sofia Vergara, Ciara, Dolly Parton, Hailey Bieber, Alicia Keys, Jennifer Lopez dhe Jonathan Van Ness.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *