DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Aspak supersticioze, Chiara Ferragni poston fotografitë e ëmbla me vogëlushen

Shpërndaje

Blogerja  dhe sipërmarrësja e famshme italiane Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj Fedez  u bënë prindër për herë të dytë ditën e djeshme. Ferragni solli në jetë një vogëlushe që çifti vendosi ta pagëzonte me emrin  Vittoria.

‘’23 Mars 2021, Fitorja jonë’’ – shkruan blogerja në Instagramin e saj.

Chiara duket se nuk është aspak superstocioze , pasi ditën e sotme na ka njohur me disa imazhe të ëmbla familjare ku tregon edhe portretin e vogëlushes.

Çifti kanë edhe një djalë të vogël, Leonardon, i cili disa ditë para ardhjes në jetë të së motrës  festoi përvjetorin e tij të tretë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *