DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

16 ide sesi të vishni ngjyrën e bardhë këtë pranverë

Shpërndaje

Graderoba e një vajze nuk mund të quhet asnjëherë e plotësuar nëse pjesë e saj nuk janë veshjet me ngjyrë të bardhë.

Ngjyra e bardhë është gjithmonë një nga ngjyrat e preferuara të pranverës dhe këtë vit trendet e saj kanë nisur të prezantohen në pasarela, street style apo edhe në stilet casual. Me ardhjen e stinës së ngrohtë, edhe ngjyrat në gardërobë bëhen më të ngrohta dhe ku ka më bukur se palë xhinse të bardha, një T-shirt apo një fustan i bardhë? Pa një palë të tilla, look-u nuk mund të ishte i kompletuar këtë pranverë-verë.

Fotogaleria e mposhtme ju sjëll disa ide kombinimesh sesi të visheni bukur me të bardha.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *