DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle

Kjo është xhaketa më e famshme e momentit

Shpërndaje

Xhaketa e ‘’The Attico’’, një shtëpi mode e themeluar nga Gilda Ambrosio dhe Giorgia Tordini ,dy italianë elegantë dhe me shije duket se ka tërhequr vëmendjen e shumë VIP-ave dhe blogerve , duke u bërë xhaketa më e famshme e momentit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by THE ATTICO (@the_attico)

Xhaketa tërheq vëmendjen jo vetëm me ngjyrën e gjelbër neon të ndritshme që rrezaton gjallërinë dhe pranverën, por edhe me siluetën e saj mbresëlënëse.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Sandbech (@ninasandbech)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *