DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Një ditëlindje ndryshe, ja ku zgjedh të festojë Jonida Maliqi

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi feston sot ditëlindjen e saj të 38-të. Kjo ditëlindje e ka gjetur jashtë Shqipërisë këngëtaren. Në fotografinë e postuar ditën e sotme në Instagram shihet se ajo ndodhet në Turqi.

Këngëtarja ka pozuar në një prej restoranteve të ‘Nusr-Et’ e kombinuar gjithmonë me ngjyra e duke shijuar gotën e verës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi)

“Më beso, më duaj, më kripos”, ka shkruar Jonida nw dicciturën e fotografisë , duke mos zbuluar se me kë është duke festuar. Sakaq ka marr edhe shumë komente urimi nga miq , dashamirës dhe fansa të muzikës së saj.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *