DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ariana Grande i bashkohet jurisë së ‘’The Voice’’

Shpërndaje

Ylli i muzikës pop, Ariana Grande, do të jetë një nga anëtaret e jurisë së “The Voice” këtë vit së bashku me Blake Shelton, Kelli Clarkson dhe John Legend.
“Jam e nderuar dhe e lumtur t’i bashkohem familjes ‘The Voice’. Kam qenë admiruese e kësaj shfaqjeje për shumë kohë. Mezi pres të bashkohem kokë më kohë me trajnerët e mrekullueshëm, të njoh artistët e rinj dhe t’u ndihmoj të kalojnë në nivel tjetër”, është shprehur Grande.

Ariana Grande i bashkohet jurisë së ‘’The Voice’’ 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *