DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Me dy foto nga përditshmëria e saj, Chiara Ferragni na tregon jetën e saj si një nënë e re

Shpërndaje

Përkushtimi i një nënë është maksimal sidomos në ditët e para që bebja sapo ka ardhur në jetë.

Këtë na e ka dëshmuar më miri edhe  Chiara Ferragni. Me dy foto ku në njërën dorë mban filxhanin dhe në anën tjetër të voglën e saj, Vittoria duke pirë gji, e në tjetrën duke mbledhur qumshtim e gjirit, blogerja e njohur ka treguar se si është rutina e saj pas lindjes së vogëlushes

“Jeta ime aktualisht në dy foto”, ka shkruar Chiara duke treguar pjesë nga rutina e saj e mëmësisë.

 

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *