DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas ndarjes nga Kanye West, Kim Kardashian shijon pushimet me fëmijët

Shpërndaje

Pas ndarjes nga Kanye West, Kim Kardashian është duke shijuar pushimet me fëmijët e saj.
Kim ka ndarë me 212 milionë fansat disa imazhe nga pushimet, në mbishkrimin e të cilave shkruan:
“Jeta e nënës në pushime. Pushimet e Pranverës”. Pas divorcit me reperin e njohur, ylli i ‘’Keeping Up with Kardashian’’ është shumë e fokusuar tek fëmijët në mënyrë që ata ta përjetojnë sa më mirë ndarjen e prindërve.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Kim dhe Kanye qëndruan të martuar për më shumë se 6 vite. Ata janë prindër të katër fëmijëve: North, Chicago, West dhe Psalm.
Ky ishte divorci i tretë për Kim, e cila më parë ka qenë e martuar me Damon Thomas dhe lojtarin e NBA, Kris Humphries.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *