DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

10 modelet e fundeve që duhet t’i keni në këtë garderobë këtë sezon

Shpërndaje

Fundet me palosje do të jenë një nga trendët e pranverë -verës 2021. Këto janë funde që bëjnë që t’iu lexohet shumë bukur eleganca dhe format trupore.

Për shkak të prerjes asimetrike dhe palosjeve të rregulluara bukur, krijohet iluzioni i një siluhete të hollë. Ky lloj fundi mund të kombinohet me çdo lloj veshjeje, nga ato më sportivet tek më klasiket.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *