DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Katy Perry shijon pushimet në plazh me vajzën dhe bashkëshortin

Shpërndaje

Katy Perry është shfaqur këtë javë në plazh me vogëlushen e saj Daisy Love dhe bashkëshortin.

Teksa aktori nuk ngurron të tregojë trupin e palestruar, Katy qëndroi me fustanin e saj të gjatë e të lirshëm, duke qëndruar e pa shqetësuar nga kilogramët e tepërt të fituar gjatë shtatzënisë. Ndërsa ajo që ra shumë në sy ishte sidomos vajza e tyre, një vogëlushe e shëndetshme dhe e lezetshme.

Katy është një prej artisteve më të vlerësuara në industrinë e muzikës. Ajo dhe Orlando Bloom u bënë prindër në gusht të vitit të kaluar, dhe që prej atëherë përpiqen të shijojnë sa më shumë momente të bukura në familje me njëri tjetrin dhe vogëlushen e tyre.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *