DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ish- deputeti Klevis Balliu bëhet baba për herë të parë

Shpërndaje

Lajme të mira në familjen e ish-deputetit të PD Klevis Balliu. Partnerja e tij ka sjellë ditën e djeshme në jetë një djalë, lajm që është bërë i ditur nga vetë Balliu.

‘’Sot unë dhe bashkëudhëtarja e jetës time jemi bërë prindër për herë të parë.

Plot emocione, lumturi ishte takimi me ty biri im, takim që nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë. Por këtë moment nuk mund të mos e ndaja me ju miqtë e mi të mirë në kohë të bukura dhe të vështira. Zoti bekoftë çdo fëmijë dhe çdo prind të këtij vendi. ‘’ – ka shkruar ai në Facebook.

Ky lajm i ka suprizuar të gjithë, pasi Balliu nuk e ka bërë asnjëherë të ditur marrëdhënien e tij, aq më tepër shtatzëninë e partneres.

Ish- deputeti Klevis Balliu bëhet baba për herë të parë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *